1 runda – piątek, 31 lipca 2020

RzTŻ Rzeszów – OK Bedmet Kolejarz Opole
1 runda – sobota, 1 sierpnia 2020
Wilki Krosno – METALIKA Recycling Kolejarz Rawicz
1 runda – niedziela, 2 sierpnia 2020
SpecHouse PSŻ Poznań – MSC Wölfe Wittstock

2 runda – piątek, 7 sierpnia 2020
MSC Wölfe Wittstock – RzTŻ Rzeszów
2 runda – sobota, 8 sierpnia 2020
METALIKA Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań
2 runda – niedziela, 9 sierpnia 2020
OK Bedmet Kolejarz Opole – Wilki Krosno

3 runda – piątek, 14 sierpnia 2020
Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów
3 runda – sobota, 15 sierpnia 2020
METALIKA Recycling Kolejarz Rawicz – MSC Wölfe Wittstock
3 runda – niedziela, 16 sierpnia 2020
SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole

4 runda – piątek, 21 sierpnia 2020
RzTŻ Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań
4 runda – sobota, 22 sierpnia 2020
OK Bedmet Kolejarz Opole – METALIKA Recycling Kolejarz Rawicz
4 runda – niedziela, 23 sierpnia 2020
MSC Wölfe Wittstock – Wilki Krosno

5 runda – piątek, 28 sierpnia 2020
OK Bedmet Kolejarz Opole – MSC Wölfe Wittstock
5 runda – sobota, 29 sierpnia 2020
METALIKA Recycling Kolejarz Rawicz – RzTŻ Rzeszów
5 runda – niedziela, 30 sierpnia 2020
Wilki Krosno – SpecHouse PSŻ Poznań

6 runda – piątek, 4 września 2020
MSC Wölfe Wittstock – OK Bedmet Kolejarz Opole
6 runda – sobota, 5 września 2020
SpecHouse PSŻ Poznań – Wilki Krosno
6 runda – niedziela, 6 września 2020
RzTŻ Rzeszów – METALIKA Recycling Kolejarz Rawicz

7 runda – piątek, 11 września 2020
Wilki Krosno – MSC Wölfe Wittstock
7 runda – sobota, 12 września 2020
METALIKA Recycling Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole
7 runda – niedziela, 13 września 2020
SpecHouse PSŻ Poznań – RzTŻ Rzeszów

8 runda – piątek, 18 września 2020
RzTŻ Rzeszów – Wilki Krosno
8 runda – sobota, 19 września 2020
OK Bedmet Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań
8 runda – niedziela, 20 września 2020
MSC Wölfe Wittstock – METALIKA Recycling Kolejarz Rawicz

9 runda – piątek, 2 października 2020
RzTŻ Rzeszów – MSC Wölfe Wittstock
9 runda – sobota, 3 października 2020
Wilki Krosno – OK Bedmet Kolejarz Opole
9 runda – niedziela, 4 października 2020
SpecHouse PSŻ Poznań – METALIKA Recycling Kolejarz Rawicz

10 runda – piątek, 9 października 2020
MSC Wölfe Wittstock – SpecHouse PSŻ Poznań
10 runda – sobota, 10 października 2020
METALIKA Recycling Kolejarz Rawicz – Wilki Krosno
10 runda – niedziela, 11 października 2020
OK Bedmet Kolejarz Opole – RzTŻ Rzeszów